Creatieve communicatie en marketing talent (32/u)

Over ons
Ons bedrijf bestaat uit de theaterschool, productiehuis, onderwijs en De Nederlandse Acteursschool.

Theaterschool
Wekelijks volgen meer dan 800 kinderen, jongeren en volwassenen les in de podiumkunsten. Van ballet tot breakdance en van film acteren tot musical. We geven het allemaal. Iedereen is bij ons welkom, zowel op recreatief als professioneel niveau.

Productiehuis

Wij organiseren presentaties en optredens en verbinden ons door het jaar heen aan vele lokale en regionale evenementen. Je kunt hierbij denken aan de intocht van Sinterklaas, het Drakenbootfestival of Koningsdag.

Onderwijs
Op vele basis- en middelbare school geven wij lessen en verzorgen wij projecten op het gebied van dans, zang en theater.

De Nederlandse Acteursschool
DNA is een wekelijkse parttime acteursopleiding voor volwassenen gegeven door gerenommeerde acteurs en actrices uit het werkveld. Naast onze vaste locatie in Apeldoorn hebben wij opleidingen in Rotterdam en Amsterdam.

Functie omschrijving

Wij zoeken een nieuwe collega die communicatief vaardig is in taal en geschrift, creatief en sterk in uitvoering.

Communicatie

Als communicatie talent ben je verantwoordelijk voor de grote lijnen binnen onze interne en externe communicatie. Denk hierbij aan het opstellen van (hoofd)communicatie naar onze leden, het opstellen van persberichten, nieuwsbrieven, etc. Je werkt vanuit de jaarplanning.

Ledencontact
De dagelijkse gang van zaken brengt veel ledencontact met zich mee. Je ondersteunt de front office in de communicatie met onze leden via e-mail, telefonisch of middels een persoonlijk gesprek. Je werkt hierbij vanuit Outlook en ons ledensysteem. Denk hierbij verder aan het inplannen van proeflessen, het verwerken van inschrijvingen en het adviseren van bestaande leden.

Onderwijs

Je ondersteunt onze huidige project- en salesmedewerker binnen het onderwijs:

• Je weet intern en extern de juiste vakdocenten in te zetten voor een onderwijsopdracht
• Je zorgt ervoor dat de vakdocenten de juiste informatie ontvangen over de onderwijsopdracht
• Je bent medeverantwoordelijk voor de planning van de onderwijsopdrachten
• Je plant afspraken in met (potentiële) klanten voor jouw collega van de buitendienst
• Je typt gespreksverslagen in het CRM systeem
• Je helpt bij verkoop- en marketingacties
• Je regelt de administratieve afhandeling van het offerte- en ordertraject

Marketing
Je hebt een initiërende en uitvoerende rol betreffende marketingactiviteiten, denk hierbij aan het promoten van het lesaanbod en promotionele activiteiten.

Wat vragen wij
– Je hebt een relevante afgeronde opleiding.
– Plannen en administreren zijn voor jou een makkie!
– Je hebt een representatieve uitstraling en bent super service gericht.
– Je hebt geen 9 tot 5 mentaliteit en bent bereid om ook uit buiten reguliere tijden een klant of collega te woord te staan en een situatie ook op te lossen als die er is.
– Je hebt inlevingsvermogen in onze klant en lost problemen zelfstandig op.
– Je bent proactief, doelgericht en nauwkeurig.
– Je hebt een goede beheersing van de Nederlandse taal, zowel mondeling als schriftelijk.
– Je kunt zowel zelfstandig al in teamverband werken.

Selectieprocedure
Een eerste selectieronde vindt plaats op basis van c.v. en motivatie. Vervolgens worden kennismakingsgesprekken ingepland met twee schriftelijke opdrachten. De laatste ronde worden twee praktijkopdrachten uitgevoerd.

Wat bieden wij
– Marktconform salaris
– Een afwisselende functie voor 32 uur in de week
– Halfjaar contract met 1 maand proeftijd
– Een creatieve werkplek
– Een fijne werksfeer in een klein, hecht team

Enthousiast geworden? Stuur dan vóór 20 september een reactie naar joji@timkoldenhof.nl t.a.v. Joji Na. We zien je reactie graag tegemoet!